Struktury lokalne

/ Struktury lokalne


Wybierz województwo:

dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie
lubuskie łódzkie małopolskie
mazowieckie opolskie podkarpackie
podlaskie pomorskie śląskie
świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie
zachodniopomorskie zagranica

Województwo

Województwo kujawsko-pomorskie

Marek Kuszyński – Pełnomocnik Regionalny na województwo kujawsko-pomorskie
tel.: 880 294 762, e-mail: kujawsko-pomorskie@republikanie.net,

Kluby Republikańskie

Bydgoszcz
Adam Nawrocki – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 510 061 264, e-mail: bydgoszcz@republikanie.net

Ciechocinek
Andrzej Skotarek – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 601 350 430, e-mail: ciechocinek@republikanie.net,

Grudziądz
Marcin Łasiński
– Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 602 592 381, e-mail: grudziadz@republikanie.net

Inowrocław
Łukasz Pająk – Przedstawiciel lokalny
tel.: 786 863 178, e-mail: inowroclaw@republikanie.net

Toruń
Dariusz Duszyński – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 693 931 976, e-mail: torun@republikanie.net

Żnin
Jakub Kruzel
 – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 725 860 146, e-mail: znin@republikanie.net

Województwo lubelskie

Adam Kondrakiewicz – Pełnomocnik Regionalny na województwo lubelskie
tel.: 690 955 969, e-mail: lubelskie@republikanie.net

Kluby Republikańskie

Biała Podlaska
Marek Woch – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 693 532 176, e-mail: bialapodlaska@republikanie.net

Lublin
Jan Motyka – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 601 196 132, e-mail: lublin@republikanie.net

Województwo lubuskie

Robert Anacki – Pełnomocnik Regionalny na województwo lubuskie
tel.: 607 796 473, e-mail: lubuskie@republikanie.net

Kluby Republikańskie

Gorzów Wielkopolski
Robert Anacki – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 607 796 473, e-mail: gorzow.wielkopolski@republikanie.net

Zielona Góra
Barbara Marcinów – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 509 365 593, e-mail: zielona.gora@republikanie.net


Województwo łódzkie

Grzegorz Kędzia – Pełnomocnik Regionalny na województwo łódzkie
tel.: 667 993 947, e-mail: lodzkie@republikanie.net

Kluby Republikańskie

Bełchatów
Sebastian Mielczarek
 – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 519 543 308, e-mail: belchatow@republikanie.net,

Brzeziny
Grzegorz Kędzia – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 667 993 947, e-mail: brzeziny@republikanie.net

Łódź
Michał Tyl – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 532 754 671, e-mail: lodz@republikanie.net

Piotrków Trybunalski
Maciej Maciołek – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 508 216 584, e-mail: piotrkow.trybunalski@republikanie.net

Sieradz
Konrad Nowojewski – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 534 850 950, e-mail: sieradz@republikanie.net


Tomaszów Mazowiecki
Mariusz Strzępek – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 535 991 633, e-mail: tomaszow.mazowiecki@republikanie.net

Województwo małopolskie

Kluby Republikańskie

Kraków
Krzysztof Zając – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 889 301 335, e-mail: krakow@republikanie.net


Województwo mazowieckie

Tomasz Szlązak – Pełnomocnik Regionalny na województwo mazowieckie – okręgi wyborcze nr 16 (Płock), 17 (Radom), 18 (Siedlce), 19 (Warszawa I), 20 (Warszawa II)
tel.: 601 618 021, e-mail: mazowieckie@republikanie.net,

Kluby Republikańskie

Grójec
Przemysław Dąbrowski
– Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 697 403 037, e-mail: grojec@republikanie.net

Legionowo
Michał Świerczewski – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 506 919 414, e-mail: legionowo@republikanie.net

Warszawa
Krzysztof Kowalski – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 602 338 004, e-mail: warszawa@republikanie.net,

Województwo opolskie

Witold Domaszewski – Pełnomocnik Regionalny na województwo opolskie
tel.: 512 288 810, e-mail: opolskie@republikanie.net

Kluby Republikańskie


Prudnik
Patryk Odziomek
– Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 792 375 180, e-mail: prudnik@republikanie.net

Województwo podkarpackie

Paweł Skoczowski – Pełnomocnik Regionalny na województwo podkarpackie
tel.: 662 317 374, e-mail: podkarpackie@republikanie.net

Województwo podlaskie

Szczepan Barszczewski – Pełnomocnik Regionalny na województwo podlaskie
tel.: 606 266 660, e-mail: podlaskie@republikanie.net

Kluby Republikańskie

Białystok
Rafał Kuczmarski
– Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 665 325 800, e-mail: bialystok@republikanie.net

Mońki
Kamil Sokołowski – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 661 916 061, e-mail: monki@republikanie.net

Suwałki
Przemysław Miłkowski 
– Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 796 579 390, e-mail: suwalki@republikanie.net

Zambrów
Grzegorz Bućko – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 792 239 409, e-mail: zambrow@republikanie.net,

Województwo pomorskie

Karol Kardasiński – Pełnomocnik Regionalny na województwo pomorskie
tel.: 503 550 820, e-mail: pomorskie@republikanie.net

Kluby Republikańskie

Gdańsk
Ryszard Łusiak
 – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 602 797 576, e-mail: gdansk@republikanie.net

Gdynia
Łukasz German
 – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 667 511 334, e-mail: gdynia@republikanie.net

Kwidzyn
Przemysław Konczyński
 – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 570 334 001, e-mail: kwidzyn@republikanie.net

Malbork
Leszek Malewski
– Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 603 750 032, e-mail: malbork@republikanie.net

Pruszcz Gdański
Jakub Żak – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 512 292 975, e-mail: pruszcz.gdanski@republikanie.net,

Rumia
Maciej Grajewski – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 509 773 271, e-mail: rumia@republikanie.net

Słupsk
Maciej Łowejko
– Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 606 768 062, e-mail: slupsk@republikanie.net

Sopot
Magdalena Błeńska
– Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 697 727 356, e-mail: sopot@republikanie.net

Sztum
Sylwia Monkielewicz – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 502 323 165, e-mail: sztum@republikanie.net

Tczew
Adam Topolski – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 609 745 976, e-mail: tczew@republikanie.net

Wejherowo
Monika Baran – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 602 262 007, e-mail: wejherowo@republikanie.net

Województwo śląskie

Kluby Republikańskie

Bielsko-Biała
Adam Jakubiec – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 506 738 229, e-mail: bielsko-biala@republikanie.net

Sosnowiec
Kamil Stolarski
 – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 509 351 301, e-mail: sosnowiec@republikanie.net

Świętochłowice
Daniel Beger – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 796 387 666, e-mail: swietochlowice@republikanie.net

Województwo świętokrzyskie

Kluby Republikańskie

Kielce
Krzysztof Pająk – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 531 898 305, e-mail: kielce@republikanie.net

Sandomierz
Hubert Dębniak – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 724 339 540, e-mail: sandomierz@republikanie.net

Województwo warmińsko-mazurskie

Piotr Opaczewski – Pełnomocnik Regionalny na województwo warmińsko-mazurskie
tel.: 600 790 890, e-mail: warmińsko-mazurskie@republikanie.net

Kluby Republikańskie

Elbląg
Michał Rutkowski – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 790 887 761, e-mail: elblag@republikanie.net

Olsztyn
Michał Pietrzak
– Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 783 294 790, e-mail: olsztyn@republikanie.net

Województwo wielkopolskie

Kluby Republikańskie

Koło
Dawid Indrzejczak – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 661 065 469, e-mail: kolo@republikanie.net,

Oborniki
Michał Zieliński – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 660 793 079, e-mail: oborniki@republikanie.net,

Poznań
Ziemowit Radogostowicz – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: 792 383 098, e-mail: poznan@republikanie.net

Obszary zagraniczne

Kamil Orzeł – Pełnomocnik na obszary zagraniczne
tel.: 609 451 559, e-mail: kamil.orzel@republikanie.net

Belfast
Artur Bobryk – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: +44 784 528 24 81, e-mail: belfast@republikanie.net

Dublin
Grzegorz Zatorski – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: +353 871 176 927, e-mail: dublin@republikanie.net

Londyn
Bogdan Kurzeja – Koordynator Klubu Republikańskiego
tel.: +44 770 427 22 18, e-mail: londyn@republikanie.net

Nie ma w Twoim mieście Klubu Republikańskiego? Skontaktuj się z nami!

Marcel Klinowski – Sekretarz Zarządu
tel.: 607 772 047,
e-mail: marcel.klinowski@republikanie.net,