Konkurs „Złap Gronkobusa”

/ Gronkobus po ulicach Warszawy mknie! / Konkurs „Złap Gronkobusa”


image_pdfimage_print

Ludu stolicy! Chwyć za aparaty i wyjdź w miasto! Już od soboty na ulice Warszawy wyjedzie Gronkobus! Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie na najfajniejsze, najzabawniejsze, po prostu naj-naj-naj zdjęcie Gronkobusu na miarę naszych czasów! Macie na to tydzień, do czwartku włącznie.

Jakie są zasady uczestnictwa i zgłoszeń? Wykonane zdjęcie wrzucacie na Facebooka, Twittera, Instagram lub Pinteresta i oznaczacie tagiem #gronkobus. Oczywiście takie zdjęcie musi być publiczne, żebyśmy mogli je zobaczyć :-) Z najlepszych (lajki peeewnie pomooogą :-D) wybierzemy to jedno super naj-naj-naj, które nagrodzimy!

A czym nagrodzimy? Otóż do wygrania jest Pakiet Republikański, na który składać się będą: kwartalnik Rzeczy Wspólne, Mapa Wydatków, koszulka republikańska, oprócz tego także WASZE ZDJĘCIE W SUPER MEGA WIELKIM FORMACIE, które dostaniecie od nas OSOBIŚCIE podczas piątkowej konferencji prasowej. TAK, TAK, TAK, wasze zdjęcie zaprezentujemy i przekażemy wam w blasku tysięcy fleszy i setek kamer wszystkich ważnych mediów na wschód od Odry! :-)

No to co? Raz go tam, łapcie Gronkobusa! :-D Więcej info na: https:///

O mnie / Zobacz całą trasę!Zatankuj mnie! / Bądź na bieżąco – obserwuj mnie na  oraz