Wspieraj Republikanów!


Mamy wiele entuzjazmu, energii do pracy na rzecz Polski i zmiany otaczającej nas skostniałej rzeczywistości politycznej. Zmiany te wymagają jednak konkretnych środków, również materialnych. Jako Republikanie pracujemy na rzecz zbudowania alternatywy dla naszych nieuczciwych konkurentów – partii politycznych dotowanych corocznie dziesiątkami milionów złotych z pieniędzy podatków. Sukces Republikanów będzie możliwy, jeśli uda się złamać kartel partii politycznych zbudowany w oparciu o patologiczne zasady finansowania polskiej polityki z naszych podatków.  My utrzymujemy się wyłącznie z dobrowolnych wpłat naszych członków i sympatyków, dlatego wsparcie jest niezbędne by zrealizować nasze wspólne marzenia.

Potrzebujemy pieniędzy zarówno na start jak i na dalsze działanie. Do sprawnego działania Republikanów konieczne jest funkcjonowanie dobrze zorganizowanego biura, w którym nasi członkowie i sympatycy będą mogli w krótkim czasie otrzymać wszelkie niezbędne informacje i materiały.  Nieodpłatna praca wielu osób w całej Polsce jest fundamentem działania Republikanów, jednak przełożenie naszych celów programowych na konkretne działania polityczne, a zwłaszcza przygotowanie projektów ustaw wcielających nasze postulaty w życie wymaga również zatrudnienia ekspertów – prawników, legislatorów, ekonomistów. Potrzebujemy także środków finansowych na dotarcie do wszystkich zakątków naszego kraju – w trakcie wakacji będziemy jeździć po Polsce i przekonywać Polaków, że warto razem z nami powalczyć o kraj, w którym można godnie żyć, dobrze zarabiać i wychowywać dzieci.  O Polskę, w której wolność i odpowiedzialność będą fundamentami życia publicznego i gospodarki.

To między innymi dzięki Twojemu wsparciu Republikanie stawiają pierwsze kroki i będą mogli wdrożyć w życie odważny program polityczny jakiego do tej pory nikt Polakom niezaproponował.

Dlatego apelujemy o udzielenie wsparcia oraz zachęcenie swoich przyjaciół i znajomych, by dołączyli do naszego wspólnego projektu zmiany Polski. Nikt za nas tego nie zrobi. Mamy nadzieję, że pokażemy wszystkim niedowiarkom, że można zbudować silny ruch społeczny i polityczny w oparciu o hojność Polaków, a nie o zabrane im przymusowo podatki.

Każda wpłata będzie dla nas dużym wsparciem.  Dlatego z góry dziękujemy za przekazanie dowolnie uznanej kwoty za pośrednictwem DotPay:

 

lub przelewem:

Stowarzyszenie „Republikanie”ul. Mokotowska 24, 00-561 WarszawaAlior Bank Tytułem: „Darowizna na cele statutowe

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt: